Skip to main content

Новий обмін полоненими — з полону звільнили 52 українці “Наші повертаються додому.”

Глава Офісу президента зазначає, що всі, хто причетний до справи обміну полоненими, працюють над завданням “повернути додому всіх українців”. Проведено черговий обмін полонених: удалося звільнити 52 українських полонених – офіцерів, медиків, сержантів […]

Глава Офісу президента зазначає, що всі, хто причетний до справи обміну полоненими, працюють над завданням “повернути додому всіх українців”.

Проведено черговий обмін полонених: удалося звільнити 52 українських полонених – офіцерів, медиків, сержантів та солдатів. Про це повідомляє керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

Повідомляється, що серед звільнених – 12 бійців НГУ, включаючи 2 «азовців», 18 – з ВМС, 8 – з ДПСУ, 9 – з ТРо, 3 воїни ЗСУ та 2 цивільних.

“Додому повертаються захисники Азовсталі, захисники Маріуполя і ті, хто рятував життя. Нам вдалося обміняти начальника хірургічного відділення військового госпіталю Маріуполя, який був на Азовсталі і молодого військового хірурга 65-ї військової мобільної лікарні. Ми повертаємо морпіха, дружина якого нещодавно вийшла із полону, і добровольця з Маріуполя із символічним прізвищем Москва, а ще моряка з острова Зміїний. Також будуть вдома деякі військові, взяті в полон у Чорнобильській зоні”, – повідомляє Єрмак.

Глава Офісу президента зазначає, що всі, хто причетний до справи обміну полоненими, працюють над завданням “повернути додому всіх українців”.

У нас ще багато роботи, але маємо важливий результат – наші вдома. Повернемо усіх, запевняє Єрмак.

Нагадаємо, квазірівник “ДНР” Пушилін повідомив, що росіяни повернули 50 своїх солдатів, зокрема – семеро людей з “ДНР” та двох з “ЛНР”.