Skip to main content

«величезна втрата для нас» Дизайнер Перемоги: У Хмельницькому попрощалися з Олександром Комарніцьким

Він загинув на Херсонщині, захищаючи Україну від російської навали. Він був дизайнером і створював прекрасні проєкти, а як пішов на війну – долучився до тих, хто творить дизайн Перемоги України! Олександр Ігорьович […]

Він загинув на Херсонщині, захищаючи Україну від російської навали.

Він був дизайнером і створював прекрасні проєкти, а як пішов на війну – долучився до тих, хто творить дизайн Перемоги України!

Олександр Ігорьович Комарніцький загинув 26 жовтня, рівно через вісім місяців по тому, як переступив поріг військкомату, куди прийшов, щоб долучитися до Збройних Сил України й захищати свою країну.

«26 лютого ти пішов до військкомат, тому що не міг залишатись вдома. Не у твоєму характері говорити багато і замість розмов – ти діяв. 26 жовтня ти загинув. Твоє життя обірвав ворог артилерійським обстрілом на Херсонщині. Доля відміряла тобі небагато: Всього 37 років, всього 8 місяців захищати рідну землю, лише 17 років ми були в парі, тільки 10 років ти був найкращим татом для нашої доні та 6 років для синочка», — написала на своїй сторінці дружина загиблого Іванна Комарніцька і додала «ти назавжди мій коханий Мужчина, моя половина, частина моєї душі, назавжди найкращий син, друг, брат, наш герой, захисник, наш ангел».

Побратим Олександра каже, знав з першого дня війни, але потоваришували відразу.

«Ми з Олександром в перші дні війни прийшли разом до військкомату. До цього ми не були знайомі. Нас разом розподілити в один загін, в один і той самий взвод і те саме відділення. На початку ми дислокувалися у Хмельницькому і разом проживали, ділили побут і вільний час. Він був веселий, оптимістичний, завжди міг підтримати і допомогти. В ситуаціях, коли було безнадійно, він шукав позитив і веселив», — каже побратим Тимур.

Олександр Комарніцький був одним із перших, кого забрали з їхньої роти і відправили на передову. Хлопці постійно підтримували зв’язок. Але з часом зв’язок перервався, йшли гарячі бої.

«Ми підтримували зв’язок постійно. Але довгий час з ним не було зв’язку і коли до нас дійшла звістка про те, що він загинув, для нас це була дуже велика втрата, бо Олександр – це перша людина з нашої роти, яка загинула. Ми не можемо повірити й досі, що такий живчик міг загинути одним із перших. Сподіваємося, що він попав до Бога і став справжнім Героєм України, якого ми завжди будемо пам’ятати.

В Олександра Комарніцького залишилися батьки, дружина і двоє діток. Поховали його на Алеї Слави.