Skip to main content

Пам’ятаймо загиблих захисників України – Прощання з Героями: у Славуті та на Красилівщині поховали захисників

Дмитру Федорчуку було 23 роки, Анатолію Верхолі – 44. Сьогодні, 29 жовтня, на Хмельниччині проводжали в останню дорогу Героїв, які ввідали своє життя за незалежність України. У Славутській громаді похоронили Дмитра Ярославовича […]

Дмитру Федорчуку було 23 роки, Анатолію Верхолі – 44.

Сьогодні, 29 жовтня, на Хмельниччині проводжали в останню дорогу Героїв, які ввідали своє життя за незалежність України.

У Славутській громаді похоронили Дмитра Ярославовича Федорчука, якому було лише 23 роки. Як розповідають у виконавчому комітеті Славутської міської ради, Дмитро народився 14 квітня 1999 року. Одразу після закінчення школи у 2016 році вступив до Львівської академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, де навчався на факультеті ракетних військ і артилерії кафедри наземної артилерії. Навчання закінчив у 2020 році на відмінно. Після того підписав контракт на службу у 30-тій окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького.

20 липня 2020 року Дмитро вперше поїхав в зону ведення бойових дій боронити рідну землю та продовжив захищати Україну з початком повномасштабного вторгнення російських окупантів. 17 вересня 2022 року, вірний військовій присязі, проявивши мужність та героїзм, старший лейтенант Федорчук Дмитро Ярославович загинув на Бахмутському напрямку.

У загиблого залишилися батьки та сестра.

На Красилівщині сьогодні, 29 жовтня, живим коридором-пам’яті люди провели в останню путь захисника, жителя села Котюрженці Заслучненської громади – Анатолія Анатолійовича Верхолу.

Як повідомляють у Красилівській міській раді, чоловік народився 2 червня 1978 року. Герой загинув на полі бою з ворогом, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність держави.

Панахида за загиблим відбулася Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України. Після того колона із полеглим захисником попрямувала до площі Незалежності, де всі присутні віддали останню шану загиблому.

Додамо, також у Хмельницькому сьогодні попрощалися з двома Героями, які загинули у боротьбі за незалежність України. Хмельничани проводжали в останню дорогу Олександра Комарніцького та Олексія Сорвілова.

Поховали Воїна у його рідному селі. Захиснику було 44 роки.