Skip to main content

У полеглого Героя з Волині народилася донька

Сьогодні, 30 жовтня, з Волинського обласного перинатального центру виписали Ларису Сімончук разом із новонародженою донечкою. На жаль, зустріти новоспечену матусю з маленькою донечкою не зміг полеглий військовослужбовець Ігор Сімончук. Про це йдеться […]

Сьогодні, 30 жовтня, з Волинського обласного перинатального центру виписали Ларису Сімончук разом із новонародженою донечкою. На жаль, зустріти новоспечену матусю з маленькою донечкою не зміг полеглий військовослужбовець Ігор Сімончук.

Про це йдеться на сторінці Волинського обласного терцентру комплектування та соцпідтримки у фейсбуці.

Воїн 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого сержант Ігор Сімончук з Затурців Володимирського району загинув смертю хоробрих 6 вересня цього року, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України від рашистських окупантів на Харківщині.

Зустрічати молоду породіллю прийшли найближчі родичі на друзі.

Також із найтеплішими вітаннями та подарунками прийшли привітали молоду матусю і начальник Локачинського відділу Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Ігор Шепєлєв та голова Затурцівської об’єднаної громади Юрій Ковальчук.

Ігор Миколайович привітав матусю та побажав новонародженій донечці довгих, щасливих, а головне, мирних років життя.