Skip to main content

У запеклих боях на Донеччині загинув воїн “десятки” Павло Данилюк

Знову надійшла сумна звістка про загибель українського воїна, жителя нашої громади солдата Данилюка Павла Павловича, 09.08.1998 року народження, який з 2019 року захищав Батьківщину у складі 10 ОГШБр, загинув 28.10.2022 року під […]

Знову надійшла сумна звістка про загибель українського воїна, жителя нашої громади солдата Данилюка Павла Павловича, 09.08.1998 року народження, який з 2019 року захищав

Батьківщину у складі 10 ОГШБр, загинув 28.10.2022 року під час бою з російськими окупантами біля селища Спірне Донецької області.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів та усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!
Про час та дату прощання з захисником буде повідомлено згодом.

Раніше, Загинув наш Захисник – Василь Штимак (Гартнер) від осколкового поранення! Василь був чудовою, щирою, чесною і відданою людиною. Його смерть – велика втрата для нас всіх. В цю гірку мить ми щиро співчуваємо рідним і близьким Героя, особливо Батькам, які втратили єдиного сина…ми разом з Вами схиляємо голови в скорботі.

Хай земля буде йому пухом. Висловлюємо рідним та побратимам найщиріші співчуття. Сумуємо, розділяємо біль та горе разом з Вами!

Україна втратила вірного захисника – свідомого громадянина та великого патріота. Честь, слава, вічна і світла пам’ять Герою!