Skip to main content

На війні загинув розвідник з Шепетівщини Влад Кравець

Захисник брав участь у багатьох військових операціях, але загинув на Луганщині. Хмельниччина втратила ще одного свого Героя. Як стало відомо, що 23 жовтня на фронті загинув військовий Влад Кравець. Як повідомляють у […]

Захисник брав участь у багатьох військових операціях, але загинув на Луганщині.

Хмельниччина втратила ще одного свого Героя. Як стало відомо, що 23 жовтня на фронті загинув військовий Влад Кравець. Як повідомляють у Берездівській громаді, Герой родом з села Тростянець. Саме там і прощатимуться з загиблим.

Захисник 1995 року народження. Був солдатом, розвідником. З першого дня широкомасштабної війни 24 лютого пішов захищати Батьківщину добровольцем. Протягом березня у складі групи служив на Київщині, брав участь у бойових розвідувальних, диверсійних операціях. Потім протягом травня і всього літа 2022 року ніс службу на Харківщині. Брав участь у багатьох результативних бойових операціях. У вересні 2022 нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня».

«Був спокійним, врівноваженим, дисциплінованим бійцем, сміливим і надійним товаришем для бойових побратимів, влучним стрільцем, постійно розвивав бойові навички, швидко опановував різні види зброї, пройшов навчання оператора «Javellin», – йдеться у дописі громади.

Загинув Герой під час звільнення села Невське Луганської області. Заупокійна панахида та прощання з Героєм відбудеться завтра, 1 листопада, у селі Тростянець. Живим коридором Героя зустрічатимуть в селах Піддубці та Тростянець.

Біль втрати не описати словами. Вічна слава та пам’ять тобі Герою!