Skip to main content

Ковельська громада знову втратила Героя… На Волині попрощалися із 34-річним прикордонником

У селі Прип’ять Ковельського району попрощалися із прикордонником Володимиром Гінчуком Про це повідомили у Шацькій громаді. Воїн назавжди повернувся додому 30 жовтня. Старший солдат Володимир Гінчук із села Прип’ять 15 березня 2022 […]

У селі Прип’ять Ковельського району попрощалися із прикордонником Володимиром Гінчуком

Про це повідомили у Шацькій громаді.

Воїн назавжди повернувся додому 30 жовтня.

Старший солдат Володимир Гінчук із села Прип’ять 15 березня 2022 року був мобілізований від Четвертого відділу Ковельського РТЦК та СП у Львівський прикордонний загін, 30 березня переведений на посаду патрульного у 4 прикордонний загін Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Воїн назавжди повернувся додому. В смт Шацьк, селах Вілиця і Прип’ять місцеві мешканці на колінах зустрічали свого Героя, встеливши живими квітами його шлях до рідного дому.

Чин відспівування захисника України відбувся в Свято-Дмитрівському храмі села Прип’ять з участю духовенства Шацького благочиння УПЦ. Заупокійне богослужіння очолив протоієрей Олександр Черевко, настоятель Свято-Миколаївського храму села Пульмо.

Мужнього воїна в останню путь провели його рідні, близькі, знайомі, селищний голова Сергій Карпук, жителі громади, військовослужбовці Збройних сил України, військовий капелан Михайло Хімчак.

Поховали Героя із військовими почестями на кладовищі в селі Прип’ять.