Skip to main content

Вічна пам’ять: На війні загинули двоє бійців з Кам’янського району Дніпропетровщини

30 жовтня в лікарні зупинилося серце головного сержанта Дишука Романа Івановича. Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким загиблого захисника, […]

30 жовтня в лікарні зупинилося серце головного сержанта Дишука Романа Івановича.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким загиблого захисника, поділяючи тяжкий біль утрати.

Роман Іванович Дишук народився 08 серпня 1968 року. Закінчив Кам’янське професійне училище № 22 в 1986 році. Проходив строкову військову службу 1986-1988р.р. Закінчив Криворізьку школу міліції в 1989 році.

Тривалий час працював на різних посадах в УМВС України в Дніпропетровській області.

З 2016 року перебував на контракті в ЗСУ. У нього залишилися дружина, дві доньки, брат близнюк.
Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!

Панихида відбудеться 02 листопада о 10:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренка, 34).
Поховають Героя об 11:30 на кладовищі с. Миколаївка.

28 жовтня 2022 року під час виконання бойових завдань обірвалося життя солдата ЗСУ, вільногірця Олександра Володимировича.

Народився Олександр 30 вересня 2000 року. Був найменшою дитиною у багатодітній сім’ї. Вдома завжди допомагав мамі по господарству.

Навчався у загальноосвітній школі № 2 м. Вільногірськ. Після 9 класу здобував освіту у ДПТЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти» за спеціальністю «Машиніст екскаватора. Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування. Електрогазозварювальник».

І в школі, і в училищі характеризувався як дуже відповідальний, спокійний, старанний, працьовитий учень. Олександр ніколи не любив конфліктних ситуацій, відзначався гарними товариськими якостями, добропорядністю і людяністю. Олександр брав активну участь у культурному та спортивному житті ЗДЦПТО. Навіть по закінченню навчання він неодноразово бував у навчальному закладі, не втрачав зв’язок із учнівсько-педагогічним колективом.

12 листопада 2021 року був призваний першим відділом у м.Верхньодніпровськ Кам’янського РТЦК та СП Дніпропетровської області на військову службу за контрактом.
Солдат Олександр Пєсков служив першим номером обслуги мінометного взводу І мінометної батареї ІІ механізованого батальйону однієї з військових частин ЗСУ.

Виявивши стійкість та мужність, героїчно загинув у бою біля населеного пункту Андріївка Сватівського району Луганської області. Йому було всього 22 роки…

Щирі співчуття матері Олександра Галині Адамівні, всім рідним, близьким, друзям, побратимам Героя. Пам’ять про нього залишиться назавжди у наших серцях.

Церемонія прощання з Олександром Володимировичем ПЄСКОВИМ відбудеться 02.11.2022 біля ПК та С «Металург» о 12:00. Поховають Героя на Алеї Слави міського кладовища.
Запрошуємо жителів громади взяти участь у церемонії та віддати данину пам’яті воїну.

Слава нашим визволителям! Герої не вмирають!