Skip to main content

Сум та біль знову в наших думках та серцях. Чергове, забране загарбниками, життя українського воїна-героя.

На війні загинув Сергій Смерека з Хмельниччини Захищаючи Україну загинув Сергій Смерека. Чоловік отримав смертельне поранення під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Сергій з Шепетівки. Про це повідомили в Добровольчому […]

На війні загинув Сергій Смерека з Хмельниччини

Захищаючи Україну загинув Сергій Смерека. Чоловік отримав смертельне поранення під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Сергій з Шепетівки.

Про це повідомили в Добровольчому формуванні Шепетівки.

“Сум та біль знову в наших думках та серцях. Загинув наш побратим та друг Сергій Смерека. Шепетівське добровольче формування №1 висловлює співчуття дружині Сергія — Олені, його рідним та близьким”, — йдеться у повідомленні.

За їхньою інформацією, Сергій з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну був членом добровольчого формування Шепетівки.

“Коли російських окупантів було вигнано з Житомирської та Київської областей він вирішив піти до лав ЗСУ. Служив Сергій у 214 окремому спеціальному батальйоні OPFOR (Міжнародний центр миротворчості та безпеки)”, — написали в добровольчому формуванні.

Спи спокійно друже. Пробач нас. Та знай, що життя своє за Україну ти не віддав марно. А відплата окупантам скоро їх наздожене.