Skip to main content

У Ніжині попрощалися з солдатом Сергієм Кравченком, pідні та близькі, друзі та побратими провели Героя

3 листопада, у Ніжині попрощалися з солдатом Сергієм Кравченком. Про це повідомляє обласний військкомат. “Чернігівщина у скорботі, адже в останню путь провели земляка, який віддано боровся за свободу та Незалежність України!” Солдат […]

3 листопада, у Ніжині попрощалися з солдатом Сергієм Кравченком. Про це повідомляє обласний військкомат.

“Чернігівщина у скорботі, адже в останню путь провели земляка, який віддано боровся за свободу та Незалежність України!”

Солдат Кравченко Сергій Миколайович народився 10 лютого 1978 року у Чернігові. Тут закінчив загальноосвітню школу №12, після чого вступив на навчання до місцевого професійно-технічного училища, де опанував професію столяра. До Ніжина Сергій переїхав у 1999 році, тут жив аж до 2016-го, трохи згодом потрапив на роботу до Польщі.

З початком повномасштабного російського вторгнення спочатку у складі ТРО захищав Сіверщину, трохи згодом потрапив на службу до військової частини.

Разом з побратимами чоловік мужньо та віддано виконував свій військовий і громадянський обов’язок з захисту територіальної цілісності та недоторканості України.

Сергій помер 31 жовтня. У нього залишилася дружина та донька.

Pідні та близькі, друзі та побратими провели Героя-земляка в останню путь, вшанувавши світлу пам’ять воїна та поховавши його на Мигалівському кладовищі у Ніжині.

Керівництво та особовий склад Чернігівського обласного ТЦК та СП висловлюють свої щирі співчуття родині загиблого Героя! Пам‘ять про нього назавжди залишиться у серцях кожного з нас!

Слава загиблим Героям!
Спочивайте з миром…