Skip to main content

На війні загинув Андрій Жураковський з Хмельниччини

Першого листопада 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу Бахмута Донецької області загинув Андрій Жураковський. Чоловік був 1981 року народження. Про це повідомили в Понінківській територіальній громаді. “Герої не вмирають… Загинув […]

Першого листопада 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу Бахмута Донецької області загинув Андрій Жураковський. Чоловік був 1981 року народження.

Про це повідомили в Понінківській територіальній громаді.

“Герої не вмирають… Загинув мешканець нашої громади, батько чотирьох дітей Жураковський Андрій Вікторович. Приносимо щирі співчуття родині загиблого Героя”, — написали в громаді.

Про дату та час поховання в громаді повідомлять додатково.

Раніше, Під час виконання бойового завдання біля села Опитне на Донеччині загинув захисник із Березного Олександр Микитюк, 1979 року народження.

Про це повідомляє Березнівська міська рада.

– Важко знайти слова втіхи та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто Олександра знав, любив і шанував. Сумуємо та низько схиляємо голови у скорботі, – йдеться у повідомленні.

Поховання захисника України Олександра Микитюка відбудеться у неділю 6 листопада.

Жителів Березного просять доєднатися до вшанування пам’яті загиблого захисника.

Прощання розпочнеться об 11.00 год. у будинку за адресою: вул. Наливайка, 49, м. Березне.

Процесія рухатиметься до Храму Різдва Пресвятої Богородиці, де відбудеться заупокійна служба за померлим захисником. Поховання відбудеться на міському кладовищі в урочищі «Лучка».