Skip to main content

Майстерно уникає ворожих обстрілів: військові “єгері” показали свій талісман

На озброєнні у військовослужбовці 71-ї окремої єгерської бригади ДШВ ЗС України є єгерське “таксі” Маруся, що завжди готове доставити бійців на позиції і безпечно вивезти із під-обстрілів Про це повідомили на фейсбук-сторінці […]

На озброєнні у військовослужбовці 71-ї окремої єгерської бригади ДШВ ЗС України є єгерське “таксі” Маруся, що завжди готове доставити бійців на позиції і безпечно вивезти із під-обстрілів

Про це повідомили на фейсбук-сторінці бригади, передає.

“Бойова “Маруся” — талісман єгерів. Досі вона майстерно уникала ворожих обстрілів і спритно вивозила з-під них групи спецпризначенців”, – йдеться у повідомленні.

“Господар” цієї бойової машини піхоти — механік-водій із позивним Доцент. У цивільному житті до науки чоловік жодного відношення не мав, його так назвали побратими через те, що він носить окуляри.

До повномасштабного вторгнення Доцент таксував у Харкові і його навички обминати затори та тягучки вкрай згодилися на фронті. Тож тепер його інтуіція вправного водія допомагає знайти безпечні місця для евакуації поранених чи найшвидші маршрути доставки в потрібне місце наших диверсійних підрозділів.