Skip to main content

За Україну загинув військовий із Сумської області

У боях з окупантами смертю хоробрих загинув вірний син українського народу наш земляк Олександр Миколайович ВАСИЛЬЧЕНКО ( 30.01.1978 – 6.11.2022) Про це повідомляє Глухівська міська рада. Старший сержант Олександр ВАСИЛЬЧЕНКО із побратимами […]

У боях з окупантами смертю хоробрих загинув вірний син українського народу наш земляк Олександр Миколайович ВАСИЛЬЧЕНКО ( 30.01.1978 – 6.11.2022)

Про це повідомляє Глухівська міська рада.

Старший сержант Олександр ВАСИЛЬЧЕНКО із побратимами із стрілецької роти стрілецького батальйону тримали один із найгарячіших напрямків фронту – місто Бахмут. З оперативних зведень ми знаємо, що зіткнення з армією рф у районі Бахмута виявились найтяжчими за всю історію війни з росією.

Ворог цілодобово завдає масованих артударів, але ЗСУ не просто обороняються, а й б’ють у відповідь.

Наш земляк пішов у лави Збройних Сил України у червні 2022 року. Це був усвідомлений крок чоловіка, який не хотів відсидітись за спинами інших.

“44-річного Олександра у Глухові знали багато, і всі називають відповідальність і відчуття справедливості його головними рисами. Він був підприємцем, тримав СТО, автомобілі були його хобі і бізнесом одночасно. Безвідмовно приходив на допомогу, вважав за честь виручити людину у скрутній ситуації.”

Прощання із мужнім воїном відбудеться, 10, листопада.
Рідні і друзі збираються біля дому Олександра по вул.Терещенків,56 о 10:30.
Відспівування у Трьох-Анастасіївському соборі об 11:00

Похоронять Героя на Вознесенському кладовищі.

Глухівська міська рада висловлює співчуття дружині, сину, матері загиблого.-йдеться у повідомленні.

Вічна пам’ять українському незламному воїну, патріоту, героїчному глухівчанину!

Вічна слава та пам’ять тобі Герою!