Skip to main content

На Луганщині загинув військовослужбовець з Івано-Франківської області

На Луганщині загинув військовослужбовець із села Старий Лисець, що на Івано-Франківщині, Микола Білогубка. Про смерть земляка повідомили на сторінці Лисецької громади у Facebook. Чоловіка мобілізували у травні 2022 року. Він був стрільцем-санітаром […]

На Луганщині загинув військовослужбовець із села Старий Лисець, що на Івано-Франківщині, Микола Білогубка. Про смерть земляка повідомили на сторінці Лисецької громади у Facebook.

Чоловіка мобілізували у травні 2022 року. Він був стрільцем-санітаром відділення кулеметного взводу.

“Після отриманої контузії наш земляк нещодавно перебував на лікуванні, та щоби якнайшвидше стати у стрій разом із побратимами, скоротив свою короткотермінову відпустку”, — йдеться у повідомленні.

Микола Білогубка загинув 7 листопада 2022 року внаслідок артилерійського обстрілу на Луганщині. 26 жовтня бійцю виповнилося 33 роки.

“Лисецька територіальна громада схиляє голову перед вічною пам’яттю відважного земляка, який віддав своє життя за кожного з нас, за наше мирне майбуття. Висловлюємо щирі співчуття батькам та родині”, — написали на сторінці громади.

Раніше, На фронті загинув військовий з селища Буштино Тячівського району Дмитро Шепелев.

Про це повідомили на сторінці Тячівської районної ради у Facebook.

35-річний військовий загинув через осколкове поранення, яке він отримав під час виконання бойового завдання в селі Борове Ізюмського району.

“Дмитро ніс службу у 127-й бригаді прикордонних військ міста Мукачева. Вічна пам’ять і слава Герою, який захищав рідну Україну і кожного з нас!”, — йдеться в повідомленні.