Skip to main content

У Рівному прощатимуться із 41-річним командиром взводу

11 листопада, в останню дорогу проведуть Героя Віталія Шакірова Прощання розпочнеться о 10 годині на площі перед Покровським собором. Поховають його а кладовищі «Нове». «Добра, щира, світла людина, яка не любила зайвої […]

11 листопада, в останню дорогу проведуть Героя Віталія Шакірова

Прощання розпочнеться о 10 годині на площі перед Покровським собором. Поховають його а кладовищі «Нове».

«Добра, щира, світла людина, яка не любила зайвої публічності. Справжній патріот своєї своєї землі, країни. Якби всі були такими патріотами, як він, то і війни не було б, а ми вже давно були в Європі. Та, на жаль, таких одиниці…» – розповідає про воїна його дружина Катерина.

41-річний Віталій Шакіров загинув 31 жовтня внаслідок мінно-вибухової травми біля села Павлівка Донецької області.

Віталій Шакіров родом із Вараша, тоді ще Кузнецовська. Останні роки разом із сім’єю жив у Рівному, де будував власну справу – займався вентиляцією, кондиціонерами та їх монтажем. Разом із дружиною виховували двох синів – 15 та п’яти років.

Війна стукала у двері сім’ї не один раз. Ще у 2014, коли лише починалась антитерористична операція на сході нашої країни, Віталій був готовий стати на захист рідної землі, але стримала вагітність дружини.

«У лютому, коли почалася велика війна, відразу зрозуміли, що він піде захищати нас. Не потрібно було нічого пояснювати, бо Віталій вважав це своїм обов’язком. Він кілька разів звертався у військкомат, йшов добровольцем, але чув лише: «чекайте». Просто чекати Віталій не міг, тож вступив до лав тероборони. А через деякий час його викликали і поїхав воювати,» – продовжує пані Катерина.

Старший лейтенант Віталій Шакіров був командиром взводу. Надзвичайно відповідальний та зібраний, завжди намагався уберегти від жахіть війни рідних. Його поважали побратими, якими він опікувався до останнього.

41-річний Віталій Шакіров загинув 31 жовтня внаслідок мінно-вибухової травми, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини поблизу села Павлівка Донецької області.

Слава загиблим Героям!
Спочивайте з миром…