Skip to main content

На Болехівщині попрощались із загиблим захисником Мироном Мицаком

Болехівщина попрощалася з Героєм, захисником та вірним сином Мироном Мицаком. Про це йдеться на сторінці Болехівської міської ради. У Болехівській громаді – жалоба: рідні, друзі та місцеві жителі оплакують та прощаються з […]

Болехівщина попрощалася з Героєм, захисником та вірним сином Мироном Мицаком.

Про це йдеться на сторінці Болехівської міської ради.

У Болехівській громаді – жалоба: рідні, друзі та місцеві жителі оплакують та прощаються з жителем міста Болехова, воїном та Героєм Мироном Мицаком, який 6 листопада віддав своє молоде життя на Донеччині, в результаті ракетно-артилерійського обстрілу під час бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини.

Прощання з Мироном розпочалося біля рідного батьківського дому. Попрощатися та провести в останню дорогу воїна прийшли рідні, друзі, сусіди, однокласники та однокурсники, побратими, військові, представники міської влади та просто знайомі і незнайомі. Навколо майоріли синьо-жовті прапори, різнобарв’я квітів, а в очах сотні безмовних людей – сльози, смуток, біль, який ще довго ятритиме душу.

28 річний Мирон Мицак був призваний на військову службу по мобілізації 15 липня. Служив кулеметником стрілецького відділення стрілецького батальйону 10 гірсько-штурмової бригади. Він був добрим воїном, щирим другом, вірним та люблячим сином.

Хоронили воїна з невимовним болем у серці, але з усіма військовими почестями: з військовим оркестром, з почесною вартою, салютом та Гімном України. – йдеться в дописі

Панахиду та чин відспівування за загиблим відслужили отці УГКЦ та ПЦУ.

Ніколи не буде забутий ні один Герой, полеглий в боротьбі за свою країну. Подвиг наших захисників вічно житиме в серцях українців!

Схиляємо голови у скорботі, молимося та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким..

Спочивай з Богом, Мироне, в квітучому світлому місці, де немає ні болю, ні смутку…, а вічне життя…

Слава Україні! Героям слава!