Skip to main content

У Житомирі попрощалися з 27-річним військовим розвідником

11 листопада у Житомирському костелі святого Йоана з Дуклі попрощалися з військовим розвідником Річардом Шапіренком. Двадцятисемирічний військовий зазнав смертельного поранення, виконуючи бойове завдання на східному кордоні України. “Річард Шапіренко – смілива, відважна […]

11 листопада у Житомирському костелі святого Йоана з Дуклі попрощалися з військовим розвідником Річардом Шапіренком. Двадцятисемирічний військовий зазнав смертельного поранення, виконуючи бойове завдання на східному кордоні України.

“Річард Шапіренко – смілива, відважна людина, – каже друг загиблого Андрій. – На жаль, загинув, але він забрав із собою на той світ не одного виродка”.

Річард Шапіренко – випускник 36-ї школи, у мирному житті мав робітничу спеціальність. В родині Річарда – п’ятеро дітей. Тітка загиблого розповідає, що її племінник із початком російської агресії, з перших днів війни став на захист України.

“Він був дуже добрим хлопцем, – розповідає тітка загиблого Валентина Кур’ята. – У них родина дуже хороша. Це мої родичі, мій племінник. Він нікого в житті не образив, ніколи у житті. У Тоні всі спокійні діти: хлопчик старший, двоє дівчат, Річард був із своєю сестрою із двійнят. Сім’я дуже прекрасна”.

“Загинув Річард Павлович на Луганщині під час виконання чергового бойового завдання, – каже фахівець міського центру соціальних служб Олександр Синиця. – За свою звитягу та вірність Батьківщині Річард був представлений до державних нагород. Пам’ять про героя залишиться у наших серцях. Герої не вмирають”.

Поховали воїна на Смолянському військовому кладовищі.

Слава загиблим Героям!
Спочивайте з миром…