Skip to main content

Хмельниччині попрощаються з захисниками України Артемом Степанишиним та Сергієм Козаком

Панахіди пройдуть у Кам’янці-Подільському та Хмельницькому районі 14 листопада, в області віддадуть шану захисникам України, життя яких забрала російсько-українська війна. «Громада Олешинського старостату оплакує відданого сина України, свого Героя, Степанишина Артема Петровича […]

Панахіди пройдуть у Кам’янці-Подільському та Хмельницькому районі

14 листопада, в області віддадуть шану захисникам України, життя яких забрала російсько-українська війна.

«Громада Олешинського старостату оплакує відданого сина України, свого Героя, Степанишина Артема Петровича (07.01.1987-06.11.2022), який з перших днів повномасштабного вторгнення, повернувся з-за кордону, щоб стати на захист нашої України і віддав найдорожче, а саме своє життя, за свою святу землю, – написала у фейсбуці Валентина Базилюк, староста Олешинського старостату Хмельницької громади.

Він до кінця з честю та гідністю виконував громадянський та військовий обов’язки захищаючи незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України і загинув в боях під містом Бахмут Донецької області.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Дякуємо, що боровся за нас, нашу свободу і незалежність! Родині, близьким,побратимам, ми висловлюємо щирі співчуття, а наш з вами святий обов’язок зберегти Україну, за яку боровся Артем».

Планується 13 листопада, Артема Степанишина привезуть до Олешина. 14 листопада, о 10.00 годині з ним попрощаються в Хмельницькому в приміщенні міської ритуальної служби. «Після панахиди поховання буде проходити в селі Олешин на Алеї Слави», – повідомила Валентина Базилюк.

Сьогодні на Кам’янеччині попрощаються ще з одним захисником України.

«Передчасно зупинилося серце 38-річного кам’янчанина Сергія Козака, який був відважним і самовідданим захисником незалежності країни, – написав міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко. – У бій проти російських терористів Сергій вступив ще в 2014-му, брав участь у тяжких боях за Донецький аеропорт, понад 13 місяців воював в АТО.

Нагороджений численними грамотами, в тому числі дипломом «За заслуги перед міською громадою» та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

У понеділок, 14 листопада, об 11.00 із Сергієм Козаком прощатимуться в селі Гуменці, а о 12.00 – в Кам’янці-Подільському на Молодіжній, 13. Поховають захисника України на міському кладовищі.

«Вшануємо пам’ять людини, котра зробила вагомий внесок в боротьбу за нашу державу», – закликав кам’янчан Михайло Посітко.

Слава загиблим Героям!
Спочивайте з миром…