Skip to main content

Дружина загиблого Героя з Хмельниччини народила сина

Батько берегтиме його з небес “Довгоочікуване немовля назвали Ярославом. Матуся й дитя почуваюся добре.” Дружина загиблого молодшого сержанта Сил спецоперацій ЗСУ, старшого оператора з інженерної справи, почесного громадянина Хмельницької міської громади Максима […]

Батько берегтиме його з небес

“Довгоочікуване немовля назвали Ярославом. Матуся й дитя почуваюся добре.”

Дружина загиблого молодшого сержанта Сил спецоперацій ЗСУ, старшого оператора з інженерної справи, почесного громадянина Хмельницької міської громади Максима Вельгана (Дністряна) Карина днями народила справжнього козака.

Довгоочікуване немовля з’явилося на світ у перинатальному центрі Хмельницького. Нарекли його Ярославом.

«Ярослав Максимович – маленький українець, неймовірно схожий на батька, – констатував у соцмережах міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, який навідав новонародженого та його чарівну матусю, котра працює операційною медсестрою. – Впевнений, що Ярослав Максимович буде кращий за усіх нас, і буде будувати Нову Україну. Заради наших дітей ми переможемо в цій війні!»

Нагадаємо, молодший сержант ССО Максим Вельган (Дністрян), онук ізяславчанина Асафата Гнатовича Дністряна, загинув у бою 19 вересня. Йому на­ві­ки 29 ро­ків…

«Наш новітній Герой Максим мріяв про довгоочікувану перемогу України над окупантами й про сина, та, на жаль, не дочекався… Не встиг до важливої події у їхній сім’ї, – зазначили з гіркотою в Ізяславській міській раді. – Проте тепер він оберігатиме свого сина та Україну як воїн Небесного Легіону».

І нехай ніколи так і не візьме маля, на яке так чекав, на руки, не пригорне, не поколише, але завжди його батьківська любов оберігатиме його з небес… Герої не вмирають!