Skip to main content

На війні загинув ще один Герой з Волині

Війна забрала життя жителя села Залісоче, рядового гранатометного взводу механізованого батальйону – Віталія Вікторовича Калашнікова 1982 року народження. Сумну звістку повідомили в Олицькій селищній раді. Воїн загинув 13 листопада в результаті отриманих […]

Війна забрала життя жителя села Залісоче, рядового гранатометного взводу механізованого батальйону – Віталія Вікторовича Калашнікова 1982 року народження.

Сумну звістку повідомили в Олицькій селищній раді.

Воїн загинув 13 листопада в результаті отриманих травм від підриву на розтяжці, поблизу селища Новоселівське Сватівського району, Луганської області, під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами. Віталій Герой України, який захищав рідну землю від російських окупантів, боровся за свободу та незалежність Батьківщини, віддав за Україну найцінніше – життя. Навіки пам’ять про Захисника України буде жити у наших серцях та вічним болем залишиться в душах рідних і близьких людей», – йдеться в повідомленні.

Про час поховання повідомлять згодом.

На війні обірвалося життя ще одного Захисника з Луцька

На війні загинув лучанин Толстокоров Андрій Сергійович 21.09.1982 року народження.

Сумну звістку повідомив міський голова Ігор Поліщук.

Волинянин був призваний на військову службу по мобілізації 17.03.2022 року до складу військової частини на посаду командира 3-го розвідувального відділення 2-го розвідувального взводу розвідувальної роти.

Штаб-сержант Толстокоров Андрій Сергійович загинув 15.11.2022 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України.

Перший висловлює щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь та шана Герою!