Skip to main content

У Бахмутському районі загинув військовослужбовець із Богородчанщини

Трагічна звістка з фронту знову сколихнула Солотвинську територіальну громаду. У тяжкому бою з окупантами загинув житель селища Солотвин Огера Андрій Миколайович, 1986 року народження. “Життя нашого земляка трагічно обірвалося у боротьбі проти […]

Трагічна звістка з фронту знову сколихнула Солотвинську територіальну громаду.

У тяжкому бою з окупантами загинув житель селища Солотвин Огера Андрій Миколайович, 1986 року народження.

“Життя нашого земляка трагічно обірвалося у боротьбі проти російських окупантів в районі Бахмута, що на Донеччині. Герой був у складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади”, – йдеться на сторінці сільскої ради.

На жаль, війна жорстока та забирає життя найкращих, тих, які щодня ризикують власним життям заради безпеки інших.

Солотвинська селищна рада висловлює щирі співчуття родині загиблого Героя. Усім важко та болісно. Втрата невимовна! – йдеться в дописі.

Пам’ять про загиблого Героя буде жити вічно…

Раніше, На Донеччині загинув прикордонник із Снятинщини

18 листопада в Бахмутському районі на Донеччині загинув житель с. Стецева, інспектор прикордонної служби, молодший сержант Кнігніцький Петро Євгенович, 1984 р. н.

Міський голова Анатолій Шумко, Виконавчий комітет міської ради, депутатський корпус, працівники адмінапарату Снятинської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та друзям з приводу непоправної втрати – загибелі захисника України, молодшого сержанта Кнігніцького Петра Євгеновича.

“У ці дні скорботи важко віднайти слова, які би змогли полегшити душевний біль від втрати рідної Вам людини. Прийміть найщиріші співчуття з приводу тяжкої втрати”, – йдеться у повідомленні.

Вічна слава та пам’ять тобі Герою!