Skip to main content

У Білопіллі на Сумщині поховали військового Романа Охріменка

19 листопада у Білопільській громаді попрощались з 19-річним Романом Охріменком. Він загинув, виконуючи своє бойове завдання. Про це повідомляється на сторінці “Культура Білопільської громади” в Facebook. Білопільська громада прощалася з молодим, сповненим […]

19 листопада у Білопільській громаді попрощались з 19-річним Романом Охріменком. Він загинув, виконуючи своє бойове завдання.

Про це повідомляється на сторінці “Культура Білопільської громади” в Facebook.

Білопільська громада прощалася з молодим, сповненим сил та задумів юнаком, якому завжди буде 19 років. Цього дня плакали не тільки ті, хто прийшов віддати шану, а й сама природа омивала слізьми молоде тіло бійця.

Справжній патріот, мужній воїн, таких як Роман називають «цвітом нації», її майбутнім. Він гідний син Великого народу, який не ховаючись, став на захист Батьківщини та, на жаль, повернувся додому на щиті. Захищаючи державу та кожного з нас, він віддав найдорожче, що мав – своє життя. – йдеться в дописі.

Роман Охріменко був молодшим сержантом, бойовим медиком гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти. Військовий загинув 15 жовтня, виконуючи бойове завдання на Херсонському напрямку, у населеному пункті Нова Кам’янка. Він загинув, не доживши одного дня до свого двадцятиліття.

“Тепер його душа у небесному війську оберігає тих, хто бореться, тих, хто перемагає, тих, хто сьогодні тримає небо.”

Поховали молодшого сержанта на Центральному кладовищі Білопілля.

Вічна слава та пам’ять тобі Герою!
Спочивайте з миром…