Skip to main content

На Донеччині загинув старший прапорщик з Прикарпаття Олександр Копчук

На Донеччині, поблизу Авдіївки, 19 листопада 2022 року загинув старший прапорщик Олександр Копчук з Делятина. Про це повідомляють на сайті Делятинської громади, що на Івано-Франківщині. Військовослужбовець командував відділенням охорони взводу охорони роти […]

На Донеччині, поблизу Авдіївки, 19 листопада 2022 року загинув старший прапорщик Олександр Копчук з Делятина. Про це повідомляють на сайті Делятинської громади, що на Івано-Франківщині.

Військовослужбовець командував відділенням охорони взводу охорони роти охорони військової частини 4007. Олександр Копчук загинув під час мінометного обстрілу. Йому було 43 роки.

“Щиро співчуваємо рідним і близьким Олександра, хай Господь допоможе пережити вам важку втрату, а полеглого за Україну героя прийме до лав свого небесного війська захисників України”, — йдеться у дописі.

Вічна слава та пам’ять тобі Герою!

На Чернігівщині 21 листопада попрощалися з сержантом Володимиром Пироговим, який загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Про це повідомляє обласний військкомат на своїй сторінці у Facebook.

Сержант Володимир Пирогов народився 29 квітня 1970 року. У 1977-1987 роках навчався у Стрільницькій школі, трохи згодом опанував професію електрозварювальника. Протягом 1988-1991 років Володимир проходи військову службу, після цього проживав у Києві, де працював охоронцем в муніципальній поліції.

У 2015-2016 роках чоловік брав безпосередню участь в антитерористичній операції на Сході, а після початку повномасштабної війни в Україні долучився до складу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, де воював на посаді командира кулеметного взводу одного з підрозділів.

4 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Володимир Пирогов загинув.

Поховали бійця на кладовищі села Стрільники.