Skip to main content

Буринська громада попрощалася з Героєм Сергієм Волкогоном

22 листопада, у селі Успенка Буринської територіальної громади провели в останню путь вірного сина Батьківщини, солдата ЗСУ Сергія Волкогона. Село Успенка Буринської територіальної громади з покладанням живих квітів на дорогу, схилившись у […]

22 листопада, у селі Успенка Буринської територіальної громади провели в останню путь вірного сина Батьківщини, солдата ЗСУ Сергія Волкогона.

Село Успенка Буринської територіальної громади з покладанням живих квітів на дорогу, схилившись у глибокій шані і скорботі, зустрічало Героя – Сергія Волкогона.

Проводжати до місця спочинку СОЛДАТА зійшлися друзі, односельці, родичі, керівництво Буринської міської ради та працівники органу місцевого самоврядування.

Похмуре небо сипало дрібним снігом, коли настоятель Храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Димитрій відспівував у рідній для воїна Успенці.

На одному із цвинтарів села зібралося багато людей, які особисто знали Сергія, навчали його у місцевій школі чи прийшли віддати свою шану захисникові, який чесно і до кінця виконав свій обов’язок воїна і громадянина, поклавши своє молоде, безцінне життя за незалежну і незламну Україну.

Емоційними і схвильованими були виступи на прощальному мітингу військових-побратимів, а також , директора Успенської школи Наталії Ракоєд та Буринського міського голови Віктора Ладухи.

У Сергія залишився син, котрий має гордитися своїм батьком, який у буремні роки повномасштабної війни у числі перших став на захист України.

Пам’ять про Сергій Волкогона завжди житиме у серцях вдячних жителів Буринської територіальної громади. Низький уклін Герою від нинішніх і майбутніх поколінь! Вічна пам’ять і слава, тобі Сергію!, – зазначили у Буринській міській раді