Skip to main content

Захищаючи Україну загинув Леонід Кузьомко

20 листопада 2022 року виконуючи бойовий наказ, в зоні населеного пункту Бахмут Донецької області, загинув солдат Леонід Кузьомко з Шепетівщини. Чоловік отримав поранення не сумісне з життям. Про це повідомили у Батальйоні […]

20 листопада 2022 року виконуючи бойовий наказ, в зоні населеного пункту Бахмут Донецької області, загинув солдат Леонід Кузьомко з Шепетівщини. Чоловік отримав поранення не сумісне з життям.

Про це повідомили у Батальйоні територіальної оборони ЗСУ, Шепетівка.

“Сумуємо разом із рідними й близькими Героя, що віддав найдорожче задля вільного і гідного життя українського народу. Ми помстимося! Ворог дорого заплатить за смерть кожного Захисника України! Вічна Слава Герою!”, — йдеться у повідомленні.

Ще одна втрата, В бою за Україну загинув Сергій Козиняк. Чоловік родом з Кам’янця-Подільського. Сергію було 34 роки.

Про це розповів Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Посітко.

“Наша громада знову здригнулася від страшної звістки: на російсько-українській війні загинув кам’янчанин Сергій Козиняк. Він навіки залишиться в нашій пам’яті 34-річним… Мужнім захисником, безстрашним воїном, великим патріотом України. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя за Україну”, — написав Посітко.

Слава загиблим Героям!