Skip to main content

Поблизу Бахмута загинув доброволець з Львівщини Микола Дем’яновський

Поблизу Бахмута, що на Донеччині, загинув доброволець з Львівщини Микола Дем’яновський. Про смерть захисника України повідомили на Facebook-сторінці Самбірської міської ради. Микола Дем’яновський був родом з села Грозьово. “Стрілківська територіальна громада знову […]

Поблизу Бахмута, що на Донеччині, загинув доброволець з Львівщини Микола Дем’яновський. Про смерть захисника України повідомили на Facebook-сторінці Самбірської міської ради.

Микола Дем’яновський був родом з села Грозьово.

“Стрілківська територіальна громада знову у скорботі. У бою за свободу та незалежність України загинув мешканець села Грозьово – Дем‘яновський Микола Іванович. Воїн Микола завжди вірив в Україну, тому без роздумів відправився добровольцем захищати нашу державу”, — йдеться у повідомленні.

У захисника залишилась дружина та четверо дітей, наймолодшому сину у травні виповнилося 3 роки.

Інформацію про зустріч тіла загиблого захисника та час прощання з Миколою Дем’яновським повідомлять згодом.

Раніше, На Чернігівщині 23 листопада в останню путь провели бійця — сержанта Сергія Зінька, який загинув поблизу Бахмута на Донеччині.

Про це повідомляє обласний військкомат на своїй сторінці у Facebook.

Сергій Зінько народився 21 квітня 1973 року у селі Орлівка, що на Куликівщині. Тут він закінчив місцеву школу, потім проходив строкову військову службу у Німеччині. Після цього чоловік повернувся до рідного краю, де провів подальше життя, тривалий час працюючи у колгоспі “Україна”.

У серпні цього року Сергій долучився до лав Збройних Сил України. Службу ніс у військовій частині А4427 на посаді номера обслуги гранатометного взводу роти вогневої підтримки.

17 листопада під час виконання чергового бойового завдання поблизу міста Бахмут на Донеччині Сергій Зінько загинув.

Вдома у нього залишилися сестра та двоє дітей.

Поховали бійця на кладовищі малої батьківщини.