Skip to main content

Шахтар став мисливцем: воїн зі Львівщини опанував трофейний міномет і лупить по ворогу

Військовий із Червонограда служить у лавах 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України. До війни він був гірником Про це повідомили на фейсбук-сторінці бригади. “Хлопець із Червонограда на Львівщині досконало опанував […]

Військовий із Червонограда служить у лавах 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України. До війни він був гірником

Про це повідомили на фейсбук-сторінці бригади.

“Хлопець із Червонограда на Львівщині досконало опанував трофейний 120-ти міліметровий міномет і нещадно лупить ворога. Абсолютно мирний гірник вже став заступником командира бойової групи. Тепер не просто стріляє — влучно направляє батарею за визначеними координатами. Жартує, що став трохи математиком, бо треба все чітко підрахувати, і навіть астрономом, бо бусоль — прилад для орієнтування артилеристів — виставляє за Сонцем чи Місяцем. Але головне, він давно відкалібрував своє власне ставлення до війни. Бо йому є за що іти у бій”, – йдеться у повідомленні бригади.

Як розповів сам боєць, артилерія – це братство, де всі один за одного та підтримують один одного. За його словами, мінометником бути складно, адже “ти підходиш на близьку відстань до ворога, працюєш по них, а вони відпрацьовують по тобі”.

Однак йому є заради чого боротися та заради чого жити.

“Працював на шахті, ні про що не задумувався. Почалася війна, пішов на війну, щоб захистити свою країну, рідних, близьких”, – наголосив військовий.