Новини України Українські Добровольці

У Нововолинську волонтери шиють теплий одяг для військових

Підприємиця Оксана Станицька співпрацює із волонтерами Нововолинська з 2014 року. Нині відгукнулась на їхню пропозицію та надала цех для пошиття теплого одягу військовим.

Про це пише Суспільне.

До роботи залучила 15 своїх працівниць, які працюють на волонтерських засадах, розповіла жінка. З її слів, у цеху виконують як індивідуальні замовлення військових, так і замовлення для підрозділів. Нині шиють партію одягу – 101 комплект. До нього належать теплі шапки, куртки, бафи та балаклави.

«Розкроювати комплекти військового одягу допомагають працівниці Нововолинської швейної фабрики, у них великий закрійний цех, а ми усе зшиваємо», – каже Оксана Станицька.

Тканину фліс для потреб військових запропонували придбати партнери з-за кордону, говорить волонтер Олександр Вербинський. Додає, що спочатку привезли три рулони тканини, на 120 метрів, тепер ще п’ять.

Тетяна Корінна – волонтерка. На початку повномасштабної війни з сім’єю приїхала до Нововолинська із Харкова. Нині працює у швейному цеху та волонтерить.

«Це наша віддача, ми теж ніби воюємо, тільки тут. Як просять, так ми все робимо: то сумочки шили, тепер одяг солдатам, влітку шили теж літній одяг», – говорить переселенка.

Майстриня цеху Наталія Ушарук про потреби військових знає від брата, який зараз воює. Жінка каже: як тільки з’являється необхідність – в цеху відкладають комерційні замовлення та працюють для армії.

Координує роботу волонтерів у Нововолинську Катерина Варвус. Пошиття теплого одягу – лише один із напрямків роботи гуманітарного штабу Нововолинськ Help, каже вона. Налагодили цю роботу, бо отримали запит від військових.

Волонтери Нововолинськ Help, говорить Катерина Варвус, сподіваються на подальшу підтримку закордонних партнерів тканиною та фурнітурою, а також купівлею генератора, адже у цеху, як і скрізь по Україні, вимикають електроенергію та це призупиняє роботу.

TN

Related Posts

«Якби мені навіть хтось сказав, що я загину, то все одно пішов би воювати» Її коханий не став чекати повістки, а одразу записався добровольцем захищати Україну.

«Коли повідомили, що загинув чоловік, у мене телефон випав із рук, а донька потрапила в лікарню…» – Вдова Героя Івана Шишка «Хтось квіти і цукерки купує, коли освідчується,…

“Кохання сильніше за темряву” одружився військовий з Хмельниччини

Через ворожу атаку, зникло світло. Але церемонію одруження молодята не відклали. Євген та Ольга познайомилися близько двох років тому. 24 лютого змінило їхнє життя, як і кожного українця….

«Підлікуюся – і знову на передову» Волинянину вийняли 100 осколків, підлікувався – і знову на фронт!

На початку серпня, на п’ятому місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну, наша газета розповідала про Василя Пасевича із села Любешівська Воля Камінь-Каширського району. На той час він після…

“Петро Мазур каже, що зробить усе, щоб звільнити Україну”, — історія нацгвардійця з Вінниччини

22-річний Петро Мазур — начальник штабу окремого підрозділу. У його підпорядкуванні понад сотня військових. Про те, як отримав поранення, чому побратими вирішили, що він загинув, та чому вирішив…

Військовий з Ковеля Валентин Кузьмук вірить, що українці здолають усі труднощі

Хоч світла немає, але попереду набагато страшніше. Про це розповідає Ковельська міськрада. Там зазначили, що ковельчанин Валентин Кузьмук останнім часом брав участь у звільненні української землі на Каховському…

“Відпрацював, і через кілька хвилин вгатив танк чи САУ”: військовий єгер розповів про обстріли окупантів

У 68-й окремій єгерській бригаді ім. Олекси Довбуша служить військовий на псевдо Малиш. Позивний він отримав від назви своєї зброї – компактної штурмової гвинтівки “Малюк” Про це повідомили…

Leave a Reply

Your email address will not be published.