Новини України Українські Добровольці

Прикарпатським бійцям з 75 батальйону потрібна допомога

Пройшовши бойове злагодження, у квітні цього року бійці 75 батальйону виїхали на Запорізький напрямок, де перебувають і досі та тримають лінію фронту.

За словами заступника командира з морально-психологічного забезпечення пана Руслана, батальйон втратив одного бійця. Найближчим часом його рідним вручать нагороду (посмертно), повідомляє Івано-Франківська РВА.

За весь час перебування на фронті 28 бійців отримали осколкові поранення, багато з них мають контузії різної тяжкості. Зараз захисники проходять відповідні етапи лікування та реабілітації.

Медики батальйону мають достатньо медикаментів для лікування хворих, проведення необхідних медичних (в тому числі й хірургічних) маніпуляцій. Забезпечені бійці також продуктами харчування та засобами індивідуального захисту. Це стало можливим завдяки ефективним згуртованим діям місцевих волонтерів та Івано-Франківської РВА.

Чималу лепту вніс голова Лисецької ТГ Івано-Франківського району Анатолій Лущак, організувавши для захисників на фронті збір та передачу необхідних речей, продуктів, техніки тощо.

«Якщо у Вас є можливість допомогти – Ви можете звертатися до п. Лущака, адже наші бійці все ще потребують технічних засобів, акумуляторів, зимових коліс, дронів, військових біноклів. А ще їм так потрібна та значима наша підтримка, наша віра та молитва. Тож підтримуйте наших захисників як лише змога, донатьте на перевірені рахунки та наближайте перемогу разом з нашими неймовірними воїнами!», – йдеться в повідомленні.

TN

Related Posts

Felix Doesn’t Get Tired of Shouting Loudly Until Someone Can Hear Him

This is thе stᴏry ᴏf Fеlix, a black puppy that sᴏmе nеighbᴏrs hеard crying lᴏudly and that’s why thеy dеcidеd tᴏ call animal aid fᴏr hеlp. Unfᴏrtunatеly, nᴏ…

«Якби мені навіть хтось сказав, що я загину, то все одно пішов би воювати» Її коханий не став чекати повістки, а одразу записався добровольцем захищати Україну.

«Коли повідомили, що загинув чоловік, у мене телефон випав із рук, а донька потрапила в лікарню…» – Вдова Героя Івана Шишка «Хтось квіти і цукерки купує, коли освідчується,…

“Кохання сильніше за темряву” одружився військовий з Хмельниччини

Через ворожу атаку, зникло світло. Але церемонію одруження молодята не відклали. Євген та Ольга познайомилися близько двох років тому. 24 лютого змінило їхнє життя, як і кожного українця….

«Підлікуюся – і знову на передову» Волинянину вийняли 100 осколків, підлікувався – і знову на фронт!

На початку серпня, на п’ятому місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну, наша газета розповідала про Василя Пасевича із села Любешівська Воля Камінь-Каширського району. На той час він після…

“Петро Мазур каже, що зробить усе, щоб звільнити Україну”, — історія нацгвардійця з Вінниччини

22-річний Петро Мазур — начальник штабу окремого підрозділу. У його підпорядкуванні понад сотня військових. Про те, як отримав поранення, чому побратими вирішили, що він загинув, та чому вирішив…

Військовий з Ковеля Валентин Кузьмук вірить, що українці здолають усі труднощі

Хоч світла немає, але попереду набагато страшніше. Про це розповідає Ковельська міськрада. Там зазначили, що ковельчанин Валентин Кузьмук останнім часом брав участь у звільненні української землі на Каховському…

Leave a Reply

Your email address will not be published.