Skip to main content

Прикарпатським бійцям з 75 батальйону потрібна допомога

Пройшовши бойове злагодження, у квітні цього року бійці 75 батальйону виїхали на Запорізький напрямок, де перебувають і досі та тримають лінію фронту. За словами заступника командира з морально-психологічного забезпечення пана Руслана, батальйон […]

Пройшовши бойове злагодження, у квітні цього року бійці 75 батальйону виїхали на Запорізький напрямок, де перебувають і досі та тримають лінію фронту.

За словами заступника командира з морально-психологічного забезпечення пана Руслана, батальйон втратив одного бійця. Найближчим часом його рідним вручать нагороду (посмертно), повідомляє Івано-Франківська РВА.

За весь час перебування на фронті 28 бійців отримали осколкові поранення, багато з них мають контузії різної тяжкості. Зараз захисники проходять відповідні етапи лікування та реабілітації.

Медики батальйону мають достатньо медикаментів для лікування хворих, проведення необхідних медичних (в тому числі й хірургічних) маніпуляцій. Забезпечені бійці також продуктами харчування та засобами індивідуального захисту. Це стало можливим завдяки ефективним згуртованим діям місцевих волонтерів та Івано-Франківської РВА.

Чималу лепту вніс голова Лисецької ТГ Івано-Франківського району Анатолій Лущак, організувавши для захисників на фронті збір та передачу необхідних речей, продуктів, техніки тощо.

«Якщо у Вас є можливість допомогти – Ви можете звертатися до п. Лущака, адже наші бійці все ще потребують технічних засобів, акумуляторів, зимових коліс, дронів, військових біноклів. А ще їм так потрібна та значима наша підтримка, наша віра та молитва. Тож підтримуйте наших захисників як лише змога, донатьте на перевірені рахунки та наближайте перемогу разом з нашими неймовірними воїнами!», – йдеться в повідомленні.