Новини України Українські Добровольці

Військовий з Ковеля Валентин Кузьмук вірить, що українці здолають усі труднощі

Хоч світла немає, але попереду набагато страшніше.

Про це розповідає Ковельська міськрада.

Там зазначили, що ковельчанин Валентин Кузьмук останнім часом брав участь у звільненні української землі на Каховському напрямку. Перебуваючи довгий час на фронті, від постійних канонад, вибухів почав втрачати слух, тому був відправлений на лікування.

Ковельські медики допомагають Валентину з реабілітацією. Зараз у нього короткий перепочинок, можливість побути з рідними, поспілкуватись зі своєю чудовою родиною, якою він дуже пишається.

Каже, що хоча у ці дні у місті немає світла, води, тепла, але ж у нас тут не все так страшно: “До прикладу, на півдні, буває таке, що приїжджаєш у село, а там з десяти хат — одна вціліла, всі інші – без вікон, дверей та даху. Уявіть, як людям, які там живуть? Вони приходять до військових, просять бензин для генераторів, щоб зарядити телефон. Нас там дуже чекають”.

Валентин вважає, що українському суспільству варто потерпіти без світла деякий час, усвідомити, що захисникам та жителям прифронтових територій набагато гірше.

“Відсутність електроенергії – це випробування для нашого народу. Наші військові йдуть в бій, не задумуючись про своє життя та здоров’я. Ми робимо це тому, що так потрібно. Ми захищаємо нашу державу. І так само в нас немає електрики, тепла. Тож і тут людям треба потерпіти. Головне, щоб Україна була вільною”.

Ковельчанин наближав звільнення Херсона, а про те, що Херсон – наш, дізнався уже в потязі дорогою додому. Він говорить, що там, на передовій, важливий кожен солдат.

“Долікуюсь – і повернусь на фронт. Хочеться звернутись до усіх чоловіків: знайте, що нам дуже потрібна Ваша допомога, аби дати хлопцям, які воюють, перепочинок. Адже війна стосується не лише тих, хто зараз там, вона стосується всієї нашої держави, стосується кожного. А справжній чоловік має захищати свою сім’ю, свою Україну”, – ділиться думками наш земляк.

TN

Related Posts

Felix Doesn’t Get Tired of Shouting Loudly Until Someone Can Hear Him

This is thе stᴏry ᴏf Fеlix, a black puppy that sᴏmе nеighbᴏrs hеard crying lᴏudly and that’s why thеy dеcidеd tᴏ call animal aid fᴏr hеlp. Unfᴏrtunatеly, nᴏ…

«Якби мені навіть хтось сказав, що я загину, то все одно пішов би воювати» Її коханий не став чекати повістки, а одразу записався добровольцем захищати Україну.

«Коли повідомили, що загинув чоловік, у мене телефон випав із рук, а донька потрапила в лікарню…» – Вдова Героя Івана Шишка «Хтось квіти і цукерки купує, коли освідчується,…

“Кохання сильніше за темряву” одружився військовий з Хмельниччини

Через ворожу атаку, зникло світло. Але церемонію одруження молодята не відклали. Євген та Ольга познайомилися близько двох років тому. 24 лютого змінило їхнє життя, як і кожного українця….

«Підлікуюся – і знову на передову» Волинянину вийняли 100 осколків, підлікувався – і знову на фронт!

На початку серпня, на п’ятому місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну, наша газета розповідала про Василя Пасевича із села Любешівська Воля Камінь-Каширського району. На той час він після…

“Петро Мазур каже, що зробить усе, щоб звільнити Україну”, — історія нацгвардійця з Вінниччини

22-річний Петро Мазур — начальник штабу окремого підрозділу. У його підпорядкуванні понад сотня військових. Про те, як отримав поранення, чому побратими вирішили, що він загинув, та чому вирішив…

“Відпрацював, і через кілька хвилин вгатив танк чи САУ”: військовий єгер розповів про обстріли окупантів

У 68-й окремій єгерській бригаді ім. Олекси Довбуша служить військовий на псевдо Малиш. Позивний він отримав від назви своєї зброї – компактної штурмової гвинтівки “Малюк” Про це повідомили…

Leave a Reply

Your email address will not be published.