Skip to main content

33-річний чемпіон світу загинув у Донецькій області

19 жовтня на Донбасіуродженець Запорізької області прийняв свій останній бій У протистоянні з окупантами поліг майстер спорту України з гирьового спорту, призер чемпіонату світу Артем Типенко. Про загибель спортсмена повідомили представники Таврійського […]

19 жовтня на Донбасіуродженець Запорізької області прийняв свій останній бій

У протистоянні з окупантами поліг майстер спорту України з гирьового спорту, призер чемпіонату світу Артем Типенко.

Про загибель спортсмена повідомили представники Таврійського державного агротехнологічного університету, який закінчив Артем. Відомо, що життя Типенка обірвалося 19 жовтня в одній із найгарячіших точок України у цій війні з РФ. Однак за яких обставин загинув Артем і де саме на Донеччині перестало битися його серце, поки не повідомляється.

Після повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році він без роздумів узяв до рук зброю і вирушив захищати Україну в найгарячіші точки.

Типенко народився 18 грудня 1988 року у селі Костянтинівка Мелітопольського району Запорізької області. З дитинства був активним хлопцем, проте не забував вчитися. У 2016 році він закінчив енергетичний факультет Таврійського державного агротехнологічного університету, здобув ступінь магістра.

Паралельно з навчанням в університеті Артем займався гирьовим спортом, входив до збірної свого ВНЗ, став призером чемпіонату світу серед юнаків та багаторазовим чемпіоном України серед студентів. Ставав переможцем та призером інших всеукраїнських турнірів.

Після повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році він без роздумів узяв до рук зброю і вирушив захищати Україну в найгарячіші точки.

«Всі знайомі згадуватимуть Артема, як чесного, доброго і мужнього сина України, який не зрадив військовій присязі і не побоявся подивитися ворогові в очі. Від імені всього колективу ТДАТУ висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого захисника, поділяючи тяжкий біль втрати», – написали про Тіпенка представники Таврійського університету.

Вдома Артема не дочекалися батько та рідний брат.

Вічна слава та пам’ять тобі Герою!