Skip to main content

У Житомирі попрощались із спецпризначенцем Кирилом Сидоренком, який загинув у квітні на Херсонщині

У Житомирі 26 листопада попрощались із 25-річним спецпризначенцем Кирилом Сидоренком. Військовий загинув в квітні у бою біля Високопілля Бериславського району Херсонської області. Повернути додому тіло військового вдалося лише зараз. Кирило Сидоренко народився […]

У Житомирі 26 листопада попрощались із 25-річним спецпризначенцем Кирилом Сидоренком. Військовий загинув в квітні у бою біля Високопілля Бериславського району Херсонської області. Повернути додому тіло військового вдалося лише зараз.

Кирило Сидоренко народився та виріс у Житомирі, розповів про земляка Ярослав Весельський – керівник житомирського центру допомоги учасникам бойових дій.

“Кирило Олександрович закінчив загальноосвітню школу №7, пізніше – професійно-технічне училище №6. Далі продовжував строкову службу в ЗСУ, пішов на роботу”, – розповів Ярослав Весельський.

З 2016 року Кирило працював на одному із промислових підприємств міста. Його колега Альона згадує, що хлопець завжди був готовий прийти на допомогу.

“Він був дуже спокійний, відданий роботі, від нього ніколи не можна було почути ні крику, ні чогось поганого. В будь-який момент, коли йому не зателефонуй, щоб вийти на роботу когось підстрахувати, то які б в нього не були плани – він завжди погоджувався”, – каже Альона.

До війська Кирило пішов із перших днів повномасштабного вторгнення. Спочатку служив у територіальній обороні, а потім у підрозділі спеціального призначення на півдні України. Загинув п’ятого квітня на Херсонщині. Тіло військового вдалось повернути додому лише зараз.

“Це був дуже мужній хлопець, – згадує побратим загиблого Василь. – З перших днів він сам став до війська. Він добровільно пішов захищати нашу землю і віддав за неї життя. Там був бій, і що сталося, те сталося. Всі знали, що ми йдемо, і це може бути дорога в одну сторону. Від цього ніхто не застрахований, це – війна”.

Вічна слава та пам’ять тобі Герою!