Герой України

Захищаючи Україну загинув воїн Сахновщинської громади

У боях за Україну та її мирне життя загинув житель Сахновщинської громади, солдат, мінометник Сергій Олександрович ЛЕВЕНЕЦЬ, 1978 року народження.

Про це 27 листопада повідомили на Facebook Сахновщинської громади.

Сергій проявивши стійкість та мужність під час артилерійського обстрілу в районі Лиману (Донецька область) отримав поранення несумісне з життям та героїчно загинув.

Панахида та прощання з захисником України відбудеться 28 листопада о 13:00 за адресою: селище Сахновщина, вулиця Тарасів шлях, 88.

Схиляємо голови у скорботі та висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким полеглого Героя України! – йдеться в дописі.

Вічна пам’ять Герою! Герої не вмирають!

Сьогодні, Львів прощається з захисником України родом з Луганщини Денисом Метьолкіним.

У понеділок, 28 листопада, у Львові попрощаються з захисником України Денисом Метьолкіним. Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі. Про це повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради.

Чин похорону розпочнеться об 11:00. О 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Денис Метьолкін — уродженець міста Сєвєродонецьк Луганської області. Захиснику було 39 років.

Навчався за спеціальністю “кухар”. У 2002-2004 році працював на місцевому лісовому господарстві. Протягом 2015-2016 років виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Після повернення до цивільного життя працював у будівельній сфері у Сєвєродонецьку. Із початком повномасштабного вторгнення Росії, родина переїхала до Львова.

Денис Метьолкін працював поштарем у Львівській дирекції Акціонерного товариства “Укрпошта”. Згодом Денис Метьолкін став на захист Батьківщини, боронив її територіальну цілісність та незалежність у складі 68-ї окремої єгерської бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних сил України.

У воїна залишилися мама, брат, сестра та син.

Вічна слава та пам’ять тобі Герою!
Спочивайте з миром…

TN

Related Posts

Brandy Lives Alone in a House in Adelaide, Australia, Where His Employer Has Locked Him Up to Support Himself

Thе stᴏry ᴏf this littlе dᴏg namеd Brandy is ᴏnе ᴏf thе saddеst casеs ᴏf abandᴏnmеnt. Fᴏr this Fᴏx Tеrriеr crᴏssing, thеrе is nᴏ sеcᴏnd chancе ᴏr a…

На Волині прикордонників посмертно нагородили орденами «За мужність»

Указами Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили штаб-сержанта Дениса Ткача та старшого сержанта Сергія Дишка. Обидва прикордонники героїчно загинули під час виконання бойових завдань із…

Луцький міський голова нагородив орденом «За мужність» матір загиблого Героя Михайла Приступи

Ігор Поліщук сьогодні 28 листопада вручив орден “За мужність” ІІ ступеня (посмертно) матері матроса Збройних сил України Приступи Михайла Сергійовича. Про це він повідомив у фейсбуці. «Завдяки його…

Hа Донеччині поліг 31-річний воїн з Рівненщини

На фронті поліг уродженець села Вербівка, що на Рівненщині, 31-річний Сергій Богатько. Воїн загинув 22 листопада в районі населеного пункту Новомихайлівна Донецької області. Про це повідомляє Висоцька тергромада….

Cьогодні на Рівненщині зустрінуть полеглого воїна

У Рівненському районі зустрінуть полеглого захисника Віктора Старовойта з міста Березне 1974 року народження. Герой загинув 14 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини…

«Якби мені навіть хтось сказав, що я загину, то все одно пішов би воювати» Її коханий не став чекати повістки, а одразу записався добровольцем захищати Україну.

«Коли повідомили, що загинув чоловік, у мене телефон випав із рук, а донька потрапила в лікарню…» – Вдова Героя Івана Шишка «Хтось квіти і цукерки купує, коли освідчується,…

Leave a Reply

Your email address will not be published.