Герой України

Луцький міський голова нагородив орденом «За мужність» матір загиблого Героя Михайла Приступи

Ігор Поліщук сьогодні 28 листопада вручив орден “За мужність” ІІ ступеня (посмертно) матері матроса Збройних сил України Приступи Михайла Сергійовича.

Про це він повідомив у фейсбуці.

«Завдяки його жертві й подвигу та його побратимів сьогодні в Луцьку та багатьох інших містах України діти можуть ходити в садочки та школи, люди на роботу. Завдяки його жертві та подвигу сьогодні Україна здійснює контрнаступ та великою ціною відвойовує кожен сантиметр своєї землі. Нехай ця державна нагорода буде для родини Приступи згадкою про велику мужність, велике серце та велику любов Михайла до України», – написав мер.

Ігор Поліщук висловив щирі співчуття мамі Захисника з приводу загибелі сина.

Раніше, У Львові посмертно нагородили 5 захисників

25 листопада, указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагородили посмертно 5 військових.

Про це повідомили у пресслужбі Львівській ОВА.

“Жодні слова не замінять ваших близьких та рідних вам людей: синів, батьків, чоловіків чи братів. Я хочу усіх вас запевнити, що Національна гвардія пам’ятає усіх і кожного з Героїв, які віддали свої життя за територіальну цілісність України. Герої не вмирають. Вони будуть живі допоки є живою пам’ять про них”, — каже начальник Західного управління Нацгвардії України Олександр Буравков.

Посмертно нагородили учасників російсько-української війни:

Ігоря Краснобрижа — старший солдат та навідник навідного вогневого розрахунку мінометного взводу бригади оперативного призначення окремого загону спеціального призначення “Азов”. Загинув 16 березня 2022 року під час бойових дій на заводі “Азовсталь”. Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Сергія Лесніца — солдата за контрактом та гранатометника бригади оперативного призначення окремого загону спеціального призначення “Азов”. Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Руслана Сіксоя — старшого сержанта за контрактом батальйону ім. Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького. Загинув 13 квітня 2022 року в боях з російськими окупантами. Нагороджений орденом “За мужність” І ступеня (посмертно) та є повним кавалером ордена “За мужність”.

Михайла Савчука — майора та командира другої бойової групи розвідки спеціального призначення “Азов”. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Івана Дацка — молодшого лейтенанта та командира стрілецького взводу. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

TN

Related Posts

Brandy Lives Alone in a House in Adelaide, Australia, Where His Employer Has Locked Him Up to Support Himself

Thе stᴏry ᴏf this littlе dᴏg namеd Brandy is ᴏnе ᴏf thе saddеst casеs ᴏf abandᴏnmеnt. Fᴏr this Fᴏx Tеrriеr crᴏssing, thеrе is nᴏ sеcᴏnd chancе ᴏr a…

На Волині прикордонників посмертно нагородили орденами «За мужність»

Указами Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили штаб-сержанта Дениса Ткача та старшого сержанта Сергія Дишка. Обидва прикордонники героїчно загинули під час виконання бойових завдань із…

Hа Донеччині поліг 31-річний воїн з Рівненщини

На фронті поліг уродженець села Вербівка, що на Рівненщині, 31-річний Сергій Богатько. Воїн загинув 22 листопада в районі населеного пункту Новомихайлівна Донецької області. Про це повідомляє Висоцька тергромада….

Cьогодні на Рівненщині зустрінуть полеглого воїна

У Рівненському районі зустрінуть полеглого захисника Віктора Старовойта з міста Березне 1974 року народження. Герой загинув 14 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини…

«Якби мені навіть хтось сказав, що я загину, то все одно пішов би воювати» Її коханий не став чекати повістки, а одразу записався добровольцем захищати Україну.

«Коли повідомили, що загинув чоловік, у мене телефон випав із рук, а донька потрапила в лікарню…» – Вдова Героя Івана Шишка «Хтось квіти і цукерки купує, коли освідчується,…

Захищаючи Україну загинув воїн Сахновщинської громади

У боях за Україну та її мирне життя загинув житель Сахновщинської громади, солдат, мінометник Сергій Олександрович ЛЕВЕНЕЦЬ, 1978 року народження. Про це 27 листопада повідомили на Facebook Сахновщинської…

Leave a Reply

Your email address will not be published.