Герой України

На Волині прикордонників посмертно нагородили орденами «За мужність»

Указами Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили штаб-сержанта Дениса Ткача та старшого сержанта Сергія Дишка. Обидва прикордонники героїчно загинули під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Денис був родом із Луганщини. Там, у перший день повномасштабного вторгнення, під час бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою противника в районі населеного пункту Зоринівка й обірвалося його життя.

Сергій – уродженець Камінь-Каширського району. Прикордонника не стало на «Азовсталі» 8-го травня. Він загинув від ворожої кулі снайпера.

Державні нагороди матері та дружині загиблих прикордонників в управлінні Волинського загону вручив заступник начальника Західного регіонального управління з персоналу Дмитро Ліщинський.

Відомі, Мамі загиблого Героя з Волині Павла Чахрайчука Катерині Петрівні вручили орден сина «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Про це повідомили у Ківерцівській міській раді.

Нагороду вручили побратими з 503-го окремого батальйону морських піхотинців.

Нагадаємо, загинув Павло Чахрайчук 1 квітня 2022 року в селі Новоукраїнка Донецької області. Герой народився та проживав у с. Журавичі. Неодружений. Брав участь в АТО у 2015-2016 роках.

Вічна слава та пам’ять тобі Герою!

TN

Related Posts

Brandy Lives Alone in a House in Adelaide, Australia, Where His Employer Has Locked Him Up to Support Himself

Thе stᴏry ᴏf this littlе dᴏg namеd Brandy is ᴏnе ᴏf thе saddеst casеs ᴏf abandᴏnmеnt. Fᴏr this Fᴏx Tеrriеr crᴏssing, thеrе is nᴏ sеcᴏnd chancе ᴏr a…

Луцький міський голова нагородив орденом «За мужність» матір загиблого Героя Михайла Приступи

Ігор Поліщук сьогодні 28 листопада вручив орден “За мужність” ІІ ступеня (посмертно) матері матроса Збройних сил України Приступи Михайла Сергійовича. Про це він повідомив у фейсбуці. «Завдяки його…

Hа Донеччині поліг 31-річний воїн з Рівненщини

На фронті поліг уродженець села Вербівка, що на Рівненщині, 31-річний Сергій Богатько. Воїн загинув 22 листопада в районі населеного пункту Новомихайлівна Донецької області. Про це повідомляє Висоцька тергромада….

Cьогодні на Рівненщині зустрінуть полеглого воїна

У Рівненському районі зустрінуть полеглого захисника Віктора Старовойта з міста Березне 1974 року народження. Герой загинув 14 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини…

«Якби мені навіть хтось сказав, що я загину, то все одно пішов би воювати» Її коханий не став чекати повістки, а одразу записався добровольцем захищати Україну.

«Коли повідомили, що загинув чоловік, у мене телефон випав із рук, а донька потрапила в лікарню…» – Вдова Героя Івана Шишка «Хтось квіти і цукерки купує, коли освідчується,…

Захищаючи Україну загинув воїн Сахновщинської громади

У боях за Україну та її мирне життя загинув житель Сахновщинської громади, солдат, мінометник Сергій Олександрович ЛЕВЕНЕЦЬ, 1978 року народження. Про це 27 листопада повідомили на Facebook Сахновщинської…

Leave a Reply

Your email address will not be published.