Skip to main content

“Mолодий герой, який віддав своє життя за незалежність та волю України” Хмельниччина попрощалась із захисником Рашадом Оруджевим

24 жовтня у Хмельницькому провели в останню путь українського захисника Оруджева Рашада Алігулу-Огли, який загинув у боротьбі з російськими окупантами. Рашаду в серпні виповнилось 33 роки, ще зовсім молодий герой, який віддав […]

24 жовтня у Хмельницькому провели в останню путь українського захисника Оруджева Рашада Алігулу-Огли, який загинув у боротьбі з російськими окупантами.

Рашаду в серпні виповнилось 33 роки, ще зовсім молодий герой, який віддав своє життя за незалежність та волю України, за наше мирне та світле майбутнє.

Міський голова Олександр Симчишин подякував батькам відважного воїна за виховання справжнього захисника та висловив співчуття рідним і близьким.

− Він загинув, звільняючи нашу землю від нечисті, яка прийшла вбивати, знищувати і руйнувати. Рашад був дуже гідною людиною, третину свого життя присвятив військовій службі. Був хорошим спортсменом, я часто зустрічався з ним на спортивних майданчиках. Велика йому подяка за героїчний шлях справжнього воїна, за те, що захищав кожного з нас. Спочивай з Богом, друже! – наголосив Олександр Симчишин.

Попрощатися з полеглим героєм прийшли сотні людей: рідні, близькі, друзі, побратими, знайомі та просто мешканці Хмельницького.

− Рашад був чудовою людиною, справжнім другом, який завжди приходив на допомогу. Він був найкращим батьком для трьох своїх дітей та завжди пишався ними. Важко втрачати близьких друзів, а ще важче – мужніх героїв, які стали на захист нашої країни, − говорить товариш загиблого воїна Дмитро.

Під час поховання на Алеї Героїв міського кладовища залунав сигнал повітряної тривоги, як нагадування, що герой, та всі хто тут поховані, віддали своє життя за Україну, за майбутні покоління, які після перемоги над російським окупантом житимуть в мирній, вільній і квітучій країні!

Вічна пам’ять та слава герою!