Skip to main content

Біль втрати не описати словами… Війна забрала одного українського героїв: повідомили про загибель ще двох захисників

За Україну загинув волинянин Олег Парфенюк На війні з російськими окупантами 21 жовтня загинув 40-річний житель Рожища, кулеметник відділення снайперів, солдат – Олег Володимирович Парфенюк. Про це повідомляють у Рожищенській міській раді. […]

За Україну загинув волинянин Олег Парфенюк

На війні з російськими окупантами 21 жовтня загинув 40-річний житель Рожища, кулеметник відділення снайперів, солдат – Олег Володимирович Парфенюк.

Про це повідомляють у Рожищенській міській раді.

Олег народився у 1981 році та проживав у Рожищі. Захищати рідну країну від російського окупанта пішов 20 квітня 2022 року.

На жаль, земне життя Героя обірвалося під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Бахмут на Донеччині 21 жовтня 2022 року.

Траур за загиблим Героєм триватиме з 25 по 27 жовтня включно. Протягом дня у Рожищенській громаді мають бути приспущені державні прапори України на адміністративних будинках місцевих органів державної влади й органів місцевого самоврядування, державних і комунальних підприємств, установ і організацій.

На війні загинув Олег Ліпич із Каменя-Каширського

Україна втратила мужнього 40-річного воїна із Каменя-Каширського – Ліпича Олега Володимировича.

Про це повідомляють у Камінь-Каширській міській об’єднаній територіальній громаді.

Боронячи рубежі нашої країни, Олег Ліпич загинув у бою з окупантами на Донеччині.

«Камінь-Каширська громада висловлює глибокі слова співчуття рідним людям загиблого воїна. Схиляємо голови у скорботі перед вірним сином України, вічна і світла пам’ять Олегу Ліпичу. Дякуємо за відважну і професійну службу державі та вірність Батьківщині», – йдеться в дописі.

Деталі зустрічі на рідній землі Олега Ліпича повідомлять згодом.