Skip to main content

На Тернопільщині попрощалися із загиблим військовослужбовцем Володимиром Горином

У Білобожницькій громаді попрощалися із загиблим військовослужбовцем Володимиром Горином. Військовослужбовець загинув поблизу населеного пункту Новосадове. Сержант був командиром зенітно-ракетного відділення. Попрощалися з бійцем в Соборі верховних апостолів Петра і Павла в Чорткові. […]

У Білобожницькій громаді попрощалися із загиблим військовослужбовцем Володимиром Горином. Військовослужбовець загинув поблизу населеного пункту Новосадове.

Сержант був командиром зенітно-ракетного відділення. Попрощалися з бійцем в Соборі верховних апостолів Петра і Павла в Чорткові. 54-річний військовослужбовець був жителем з села Джурин.

Він не дав збороти рідний край, натомість віддав власне життя за цілісність та свободу кожного з нас. Саме на таких Людях непохитно тримаються наші домівки, сім’ї, а відтак і наша держава.

“Наша громада висловлює щирі співчуття синові загиблого та братові з родиною. Він завжди залишиться в пам’яті люблячим, відданим, мужнім, світлим та безстрашним чоловіком. Він буде вічно жити в наших серцях. Чоловік віддав власне життя за цілісність та свободу кожного з нас. Саме на таких людях непохитно тримаються наші домівки, сім’ї, а відтак і наша держава”, – йдеться у повідомленні громади.