Skip to main content

Данило Богуславський, Чемпіон з американського футболу, волонтери жертвують собою за Україну

Гравець Ужгородського клубу “Lumberjacks” – Ужгородські лісоруби Данило Богуславський загинув, рятуючи з поля бою пораненого побратима Про це повідомили на фейсбук-сторінці ULAF – Українська Ліга Американського Футболу, передає “Еспресо.Захід”. На Херсонському напрямку […]

Гравець Ужгородського клубу “Lumberjacks” – Ужгородські лісоруби Данило Богуславський загинув, рятуючи з поля бою пораненого побратима

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ULAF – Українська Ліга Американського Футболу, передає “Еспресо.Захід”.

На Херсонському напрямку загинув гравець Ужгородського клубу “Lumberjacks” – Ужгородські лісоруби Данило Богуславський. Чоловік загинув, рятуючи з поля бою пораненого побратима.

Данило Богуславський був багаторазовим чемпіоном України з американського футболу. “Разом зі старшим братом, вони вдвох зробили все можливе та неможливе для існування та розвитку американського футболу в Закарпатті”, – зазначили в ULAF.

За словами брата загиблого Романа Богуславського, Данило пішов на війну добровольцем. “Все життя я намагався оберігати його від негараздів і думав, що захищаю брата від усіх небезпек. Насправді, це він завжди захищав мене і піклувався про мене. Навіть коли ми обидвоє опинилися в лавах української армії, Данік завжди все купував у двох примірниках – собі та мені. Він завжди спочатку думав про когось з родини, а вже потім про себе. Сім’я для брата завжди була на рівні культу. Саме він є наріжним каменем, навколо якого ми всі гуртувалися. Неможливо собі уявити кращого сина, брата чи шовгора”, – розповів Роман Богуславський.

Світла пам’ять та вічна слава Герою України!