Skip to main content

У Ланчинську громаду знову прийшло горе… На Донеччині загинув з Івано-Франківщини Юрій Голіней

У бою з російськими окупантами на Донеччині загинув боєць з Івано-Франківщини Юрій Голіней. Про смерть земляка на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Ланчинської громади Надія Данилюк. “У Ланчинську громаду знову прийшло […]

У бою з російськими окупантами на Донеччині загинув боєць з Івано-Франківщини Юрій Голіней. Про смерть земляка на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Ланчинської громади Надія Данилюк.

“У Ланчинську громаду знову прийшло горе…😢 За рідну Україну, за наше мирне сьогодення та майбутнє віддав своє життя уродженець селища Ланчин, заступник командира бойової машини – навідник-оператор 3 гірсько-штурмового відділення 2 гірсько-штурмового взводу 3 гірсько-штурмової роти військової частини А3029 військової частини А4267 – солдат ГОЛІНЕЙ Юрій Васильович 22.04.1994 року народження.”

Загинув Юрій Голіней 24 жовтня 2022 року під час стрілецького бою у районі села Білогорівка Бахмутського району. Бійцю було 28 років.

Юрій був надзвичайно щирим і чесним, завжди боровся за правду, а ще дуже добрим сином, який дбав про свого батька, сестру та племінників.

“Сьогодні в скорботі вся Ланчинська громада… Висловлюю щирі співчуття з приводу втрати сина, брата, друга, Героя України Юрія Голінея рідним та близьким. Біль втрати не описати словами. Гинуть за Незалежність нашої держави молоді сини України – цвіт нації…” — написала Надія Данилюк.

похорону повідомлять додатково. Вічна слава та пам’ять тобі Герою!