Skip to main content

Спочивай з миром, Вічна пам’ять загиблому Герою!… В Ужгороді попрощалися із полеглим воїном

В Ужгороді 27 жовтня попрощалися із полеглим воїном — 41-річним молодшим сержантом Олегом Пишним. Про це повідомляють на сайті Ужгородської міськради. Олег Пишний народився у Світловодську. “Відомий спортсмен, тренер із боксу Світловодської […]

В Ужгороді 27 жовтня попрощалися із полеглим воїном — 41-річним молодшим сержантом Олегом Пишним. Про це повідомляють на сайті Ужгородської міськради.

Олег Пишний народився у Світловодську. “Відомий спортсмен, тренер із боксу Світловодської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1, президент Світловодської міської федерації боксу. З перших днів війни добровольцем пішов на фронт і мужньо стояв на полі битви, захищаючи українську землю від російських окупантів”, — йдеться у повідомленні.

Воїн служив розвідником-кулеметником другого розвідувального відділення розвідувального взводу механізованого батальйону військової частини А0342. Олег Пишний загинув 24 жовтня під час виконання бойового завдання, отримавши тяжкі поранення.

“Знайомі та друзі згадують полеглого захисника як вірного товариша, завжди готового прийти на допомогу, порядну, справедливу та добру людину, яка всім серцем вболівала за розвиток спорту і майбутнє України, була взірцем для молодого покоління”, — повідомляють у міськраді.

Віддати шану полеглому воїну прийшли містяни, рідні та друзі, військовослужбовці. Чин похорону відбувся на набережній Незалежності біля монумента “Свіча пам’яті”, після чого траурна процесія пройшла центром міста. Поховали воїна на Пагорбі Слави поряд з іншими захисниками, які повернулися додому на щиті.