Skip to main content

Нехай пам’ять про Героя назавжди залишиться у серцях: На війні загинув командир з Франківщини

Снятинщина у скорботі – загинув сержант Погорецький Віктор Львович. У бою за Україну на Донеччині загинув житель с. Стецева, командир бойової машини, сержант Погорецький Віктор Львович, 1978 р. н. Про це повідомляють […]

Снятинщина у скорботі – загинув сержант Погорецький Віктор Львович.

У бою за Україну на Донеччині загинув житель с. Стецева, командир бойової машини, сержант Погорецький Віктор Львович, 1978 р. н.

Про це повідомляють на сторінці Снятинської міської ради, пише «Галицький кореспондент».

Міський голова Анатолій Шумко, Виконавчий комітет міської ради, депутатський корпус, працівники адмінапарату Снятинської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та друзям з приводу непоправної втрати – загибелі захисника України, сержанта Погорецького Віктора Львовича, жителя с. Стецева.

“У ці дні скорботи важко віднайти слова, які би змогли полегшити душевний біль від втрати рідної Вам людини. Прийміть найщиріші співчуття з приводу тяжкої втрати. Нехай пам’ять про Героя назавжди залишиться у серцях. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Вічна і світла пам’ять Герою!”, – йдеться в повідомленні.