Skip to main content

Сумна звістка надійшла на Хмельниччину: Захищаючи Україну, загинув хмельничанин Олексій Сорвілов

Воїн поліг у боях на Херсонщині. Чергова страшна звістка надійшла у Хмельницький. В боях з росією на Херсонському напрямку загинув Олексій Сорвілов. Захисник був з Хмельницького. Про його смерть написав хмельницький волонтер […]

Воїн поліг у боях на Херсонщині.

Чергова страшна звістка надійшла у Хмельницький. В боях з росією на Херсонському напрямку загинув Олексій Сорвілов. Захисник був з Хмельницького. Про його смерть написав хмельницький волонтер Олександр Попов.

«Щирі та глибокі співчуття сім‘ї, родині та друзям загиблого. Вічна пам‘ять та слава Герою… Ми тебе ніколи не забудемо…», – написав у себе на сторінці хмельничанин.

Близькі полеглого захисника публікують слова співчуття на сторінці Героя.

«Загинув у бою проти російських окупантів ще один козак! Хмельничанин, націоналіст і щирий козак Олексій Сорвілов. Мав за честь, мати такого побратима. Вічна слава тобі друже!», – пише Назарій Чепко.

Олексій Сорвілов навчався у хмельницькій школі №18. Навчався на слюсара з ремонту автомобілів у Вищому професійному училищі № 11. Чоловік був головою Хмельницького клубу власників авто «Москвич». У 2019 році в одному з інтерв’ю «Суспільному Хмельницький» він розповідав, що в їхньому автоклубі патріоти України, які ні до Москви, ні до РФ відношення не мають: Зазначивши, що в 14-15 роках сам пішов добровільно захищати Україну. Тепер його не стало…

  • Боже не віриться. Льошка спочивай з миром, герої не вмирають
  • До останнього сподівалась, що це неправда… Не хочеться в це вірити! Гарний товариш, люблячий чоловік і батько. Вбили … Нелюди.
  • Вічна Слава Герою!!! Я не можу повірити у це, я з братом листувалася у його день народження….і все…. спочивай з миром…. Льошик, ми тебе ніколи не забудемо…..

Про дату та місце прощання з Героєм наразі не повідомляється.