Skip to main content

Шануємо пам’ять усіх Героїв: На війні загинули троє бійців з Дніпропетровщини

У боях за Україну загинули троє жителів Кам’янського району Дніпропетровщини: Вадім Іванович, Микола Ігорович та Олександр Колєсніков. Про це повідомили на Facebook-сторінці Кам’янської районної військадміністрації. 26 жовтня, у боротьбі з російськими окупантами […]

У боях за Україну загинули троє жителів Кам’янського району Дніпропетровщини: Вадім Іванович, Микола Ігорович та Олександр Колєсніков. Про це повідомили на Facebook-сторінці Кам’янської районної військадміністрації.

26 жовтня, у боротьбі з російськими окупантами в Донецької області загинув старший солдат ЗСУ МІНАЛЮК Вадім Іванович, 1969 р.н.

В липні 2022 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Проходив службу на посаді старшого водія комендантської роти. У нього залишилися дружина та двоє дітей.

У нього залишилися дружина та двоє дітей.

Поховають воїна на Верхівцевському міському кладовищі.

Загинув ветеран АТО Микола Ігорович

24 жовтня 2022 року у бою проти російської армії загинув наш земляк АРЛІЄВСЬКИЙ Микола Ігорович, 1987 р.н.

З 2007 по 2008 роки проходив строкову військову службу.
В липні 2015 року мобілізований до лав Збройних Сил України, де проходив службу в Національній гвардії України на посаді командира бойової машини. В жовтні 2016 демобілізований у запас.

З лютого 2017 року проходив військову службу за контрактом на посаді командира бойової машини – командира відділення.

З листопада 2019 року проходив військову службу за контрактом у військовій частині А0536 на посаді командира бойової машини-командира 3 механізованого відділення 1 механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону.

В травні 2022 року знов мобілізований до лав ЗСУ. Проходив службу на посаді навідника 2 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти.

Нагороджений нагрудним знаком «За зразкову службу», почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За взірцевість у військовій службі” ІІІ ступеню, відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції».

Він загинув 24 жовтня у бою. Попрощаються з Миколою 28 жовтня у рідному місті.

На Бахмутському напрямку загинув Олександр Вячеславович

22 жовтня під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Бахмут Донецької області загинув жовтоводець солдат ЗСУ КОЛЄСНІКОВ Олександр Вячеславович, 1977 р.н.

З 1996 по 1997 роки проходив строкову військову службу.
У серпні 2022 року був мобілізований до лав Збройних Сил України.

Проходив службу на посаді стрільця-санітара одного з підрозділів ЗСУ.

У нього залишилися дружина, двоє синів, один з яких наразі проходить службу в лавах Збройних Сил України та брат.

Церемонія прощання з воїном відбулася 28 жовтня у Жовтих Водах.