Skip to main content

На Прикарпатті попрощаються з воїном Дмитром Гриневичем, який у квітні загинув на Харківщині

На Івано-Франківщині попрощаються із загиблим воїном з Долини Дмитром Гриневичем. Військовослужбовець із 17 квітня 2022 року вважався зниклим безвісти. 21 вересня підтвердили його загибель. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила […]

На Івано-Франківщині попрощаються із загиблим воїном з Долини Дмитром Гриневичем. Військовослужбовець із 17 квітня 2022 року вважався зниклим безвісти. 21 вересня підтвердили його загибель. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець.

“Цього тижня Дмитру Гриневичу мало виповнитися 40 років. Проте, на жаль, він не дожив до свого ювілею”, — йдеться у дописі.

У ЗСУ наш славний Герой служив старшим навідником реактивного артилерійського взводу бригадної артилерійської групи. За час проходження військової служби зарекомендував себе з позитивної сторони. Мав добрий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення. Був мужнім і чесним патріотом рідної держави, що кинувся у бій за друзів своїх, віддавши життя.

Воїн поліг під час штурму, звільняючи від окупантів село Довгеньке Ізюмського району Харківської області, повідомив голова Долинської територіальної громади Іван Дирів.

“Функціональні обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег та підлеглих. Мав добрий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення. Підтримував високий моральний дух у підрозділі”, — написав Іван Дирів.

Голова громади просить жителів зустріти загиблого воїна Дмитра Гриневича. 29 жовтня о 9:00 траурна колона вирушить з Долинської лікарні. Маршрут скорботного кортежу пролягатиме такими вулицями: О. Грицей — Яворів (вул. Технічна, 3) – церква Серця Ісуса і Серця Марії – вул. Нафтовиків – проспект Незалежності – вул. Обліски – М.Тур’я, вул. Тур’янська, 153.

Похорон розпочнеться о 15:00 у церкві Успіння Пресвятої Богородиці.