Skip to main content

Вічна слава та пам’ять тобі Герою!… Євгеній Лістратов та Ігор Мальований. У боях за Україну загинули двоє бійців з Дніпропетровщини

У боях за Україну загинули двоє бійців з Дніпропетровщини. Захищаючи незалежність України загинув солдат Лістратов Євгеній Юрійович 24 жовтня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України під час участі у бойових діях в […]

У боях за Україну загинули двоє бійців з Дніпропетровщини.

Захищаючи незалежність України загинув солдат Лістратов Євгеній Юрійович

24 жовтня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України під час участі у бойових діях в Донецькій області, від отриманих поранень загинув солдат Лістратов Євгеній Юрійович.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним та близьким полеглого воїна, поділяючи тяжкий біль утрати.

Євгеній Лістратов народився 22 лютого1986 року в місті Дніпродзержинськ. В 2004 році закінчив Кам’янське вище професійне училище № 22. Проходив строкову військову службу в 2005-2006 р.р. Тривалий час працював в підрядних організаціях на ДМК. Призваний по мобілізації 04.07.2022 року.

29 жовтня об 11:15 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренка, 34).

Поховають захисника о 12:15 на Алеї Героїв військового кладовища на Соцмісті.

На фейсбуці Марганецької міської ради йдеться про загибель 47-річного бійця-земляка Ігоря Мальованого.

19 жовтня у місті Бахмут загинув солдат Ігор Миколайович Мальований, 1975 р.н.

Дружина та син втратили люблячого чоловіка та батька. Побратими – вірного друга. Чи можливо словами передати те, що відчувають рідні, коли проводжають у останній путь близьку людину!

У військового залишилися дружина та син. Попрощаються з воїном 29 жовтня на центральному кладовищі Марганця.