Skip to main content

Навчання першого, під керівництвом данських інструкторів, набору українських новобранців у Великій Британії, де їх навчали військовій майстерності протягом п’яти тижнів, завершено

Голова оперативного штабу в Командуванні оборони Збройних Сил Данії генерал-майор Майкл Гільдгаард наголосив, що «Наша підготовка українських солдатів свідчить про те, що західні країни єдині у своїй підтримці України. Разом із нашими […]

Голова оперативного штабу в Командуванні оборони Збройних Сил Данії генерал-майор Майкл Гільдгаард наголосив, що «Наша підготовка українських солдатів свідчить про те, що західні країни єдині у своїй підтримці України. Разом із нашими союзниками ми взяли на себе велику відповідальність за підтримку України після вторгнення росії в лютому».
Підготовлені українські військові повернулися в Україну після п’яти тижнів навчання новобранців на полігонах Великї Британії. З початку жовтня українців тренують і навчають базовим військовим навичкам інструктори зі Збройних Сил Королівства Данії.

«Крива навчання для українців була крутою і після п’яти тижнів навчання українці пройшли шлях від новобранців до солдатів і досягли дійсно хороших результатів. Протягом усього навчального курсу українці мали дуже високий моральний дух і були дуже вмотивовані засвоювати навчання, яке їм запропонували наші інструктори», – розповідає Майкл, начальник відділу забезпечення підготовки Збройних Сил Королівства Данії.

Українські новобранці у польових умовах пройшли навчання поводженню зі зброєю та наданню першої медичної допомоги, бою в обороні, а також пройшли курси з законів війни.

Українські рекрути походять з дуже різних верств населення. Деякі мають військовий досвід і навіть досвід бойових дій, а інші прийшли безпосередньо з цивільної освіти або роботи без будь-якого досвіду військової служби.

«Це справді завдання, яке має сенс для всіх, хоча для мене та інших інструкторів було поважним завданням навчати українських солдатів», — каже майор Франц, який очолює данську групу інструкторів.

Навчання українських солдатів очолює Велика Британія разом із низкою західних країн. Навчальні завдання є важливим елементом підтримки України з боку західних країн, і це завдання, які можуть виконувати данські солдати. Збройні сили Данії мають багаторічний досвід співпраці з українськими збройними силами – серед іншого через Фонд миру та стабілізації, де Збройні Сили Данії надають підтримку, серед іншого, консультуванням, освітою та навчанням українських солдатів.

У 2023 році Збройні сили Королівства Данії очікують взяти участь у навчанні чергового набору українських призовників.
Внесок Данії в навчання складається з військвих армії, флоту, авіації та внутрішньої гвардії, а також представників кількох агенцій, підпорядкованих Міністерству оборони.

Після завершення базової підготовки у Великій Британії українська оборона бере на себе відповідальність за подальшу службу та курс навчання військових.

 

Навчання першого набору українських новобранців у Великобританії завершено. Протягом останніх п’яти тижнів їх навчали військовій майстерності данські інструктори.

Близько 200 новоспечених українських солдатів повернулися додому в Україну після п’яти тижнів навчання новобранців на британських полігонах. З початку жовтня українців тренують і навчають базовим солдатським навичкам інструктори зі ЗСУ.
«Крива навчання для українців була крутою, і після п’яти тижнів навчання українці пройшли шлях від новобранців до солдатів і досягли дійсно хороших результатів навчання. Протягом усього навчального курсу українці мали дуже високий моральний дух і були дуже вмотивовані прийняти навчання, яке їм запропонували наші інструктори», – говорить Міхаель Франдсен, начальник відділу забезпечення підготовки Збройних сил України.
Українські новобранці пройшли навчання поводженню зі зброєю та наданню першої медичної допомоги, а також пройшли курси з законів війни. Українці теж були в полі, де навчилися давати собі раду на природі, воювати і захищатися.

 

Українські рекрути походять з дуже різних верств населення. Деякі мають військовий досвід і навіть досвід бойових дій, а інші прийшли безпосередньо з цивільної освіти або роботи без будь-якого досвіду військової служби.
«Це справді завдання, яке мало сенс для всіх, хоча для мене та інших інструкторів було великим завданням навчати українських солдатів», — каже майор Франц, який очолює датську групу інструкторів.

Навчання українських військових веде Велика Британія спільно з низкою західних країн. Загалом за півроку навчання пройдуть 10 тисяч українців

У 2023 році Збройні сили очікують взяти участь у підготовці чергового набору українських призовників.